Basında Mirasımız

*Kudüs ve Mescid-i Aksa'da 2013 yılında Neler Yaşandı konulu Basın Toplantısı
Gazete 24 : http://www.gazetea24.com/sondakikahaber/mirasimiz-derneginin-2013-yili-kudus-hizmet-raporu_700122.html
Milli Gazete : http://m.milligazete.com.tr/haber_detay.php?id=313509
Milat Gazetesi : http://www.milatgazetesi.com/mescidi-aksada-tehlikeli-adimlar/53506#.Uyr0a_l_tqV
Haberler.com : http://www.haberler.com/mirasimiz-dernegi-nin-2013-yili-kudus-hizmet-5804715-haberi/  
Platin Haber : http://www.platinhaber.com/kudusu-muslumanlarin-olmadigi-yil-ilan-ettiler-295454h.htm  
TV5 Haber Saati : https://www.youtube.com/watch?v=o9_Tl2Qv50k  



 * 'Varis Kart Buluşma Kahvaltısı'programı ile ilgili Web Sitesi Haberleri


* Hür Seda :http://hurseda.net/guncel/69105-gunde-5-Dakikanizi-Mescid-i-Aksaya-Ayirin.html
* İlke Haber Ajansı:http://www.ilkehaberajansi.com.tr/haber/gunde-5-dakikanizi-mescid-i-aksaya-ayirin.html
*HavadisTürk:http://havadisturk.com/1/1/default.aspxGelenLinkId=h201207051_6f780802-b860-47cc-8

* Miraç Kandili münsebetiyle 'Miraç Gecesi, Mescid-i Aksa Öksüz Kalmasın!'ilgili Web Sitesi Haberleri


* İlke Haber: http://www.ilkehaberajansi.com.tr/haber/mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin.html
* Tv 5 Haber: http://www.tv5haber.com/3876_Mirac-Gecesi,-Mescid-i-Aksa-Oksuz-Kalmasin!.html
* Genç Haber: http://www.on5yirmi5.com/genc/haber.94008/mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin.html
* Son Dakika: http://www.sondakika.com/haber/haber-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin-3710971
* Medya 73: http://www.medya73.com/mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin-haberi-969353.html
* Doğru Haber: http://www.dogruhaber.com.tr/Haber/Mirac-Gecesi-Mescid-i-Aksa-Oksuz-Kalmasin-37974.html
* Haberler.com: http://www.haberler.com/mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin-3710971-haberi
* Habermi.com: http://www.habermi.com/mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin-681239h.html
* İslami Cemaatler: http://www.islamicemaatler.net/Haber/Oku/mirac-gecesi-mescidi-aksa-oksuz-kalmasin-311
*ÖzgürKudüs:http://www.ozgurkudus.org/index.phpoption=com_content&view=article&id=1994:mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oeksuez-kalmasn&catid=37:guncel&Itemid=64
* İvedi Haber:http://www.ivedihaber.com/haber/10689-islam-mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin.html
* Haber Pan: http://haberpan.com/haber/mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin
* Pirsus Haber:http://www.pirsushaber.com/mirac-gecesi-mescid-i-aksa-oksuz-kalmasin-401646n.html

* Yeni Şafak 'İsrail Müslümanlara Kudüs'ü Unutturdu' Röportajı


*ÖzgürKudüs: http://ozgurkudus.org/index.phpoption=com_content&view=article&id=1999:israil-muesluemanlara-kuduesue-unutturdu&catid=35:filistin&Itemid=56

* 'Baskılara Rağmen İlim Ve İbadet' Röportajı


* Yeni Asya: http://www.yeniasya.com.tr/haber_detay2.asp?id=38978
* Dünya Bülteni:http://www.dunyabulteni.net/?aType=haber&ArticleID=218272
* Risale Haberler: http://www.risalehaber.com/news_detail.php?id=149727
* Yeni Asya: http://www.yeniasya.com.tr/haber_detay2.asp?id=38978

* 'Mirasımıza ve Kudüs'e Sahip Çıkıyorlar' Akademi Kudüs Haberleri


* Dünya Bizim: http://www.dunyabizim.com/haber/9642/mirasimiza-ve-kuduse-sahip-cikiyorlar.html
* İvedi Haber: http://www.ivedihaber.com/haber/9741-kultur-sanat-mirasimiza-ve-kudus39e-sahip-cikiyorlar.html
*Tüm Haberler : http://www.tumhaberler.com/haber/index.pl?haber=9297874
*Time Türk: http://www.timeturk.com/tr/2012/04/21/akademi-kudus-basliyor.html

* MESCİD-İ AKSA Parça Parça Yıkılıyor!


Dünya Bülteni: http://www.dunyabulteni.net/?aType=haber&ArticleID=220621
Haberler.com: http://www.haberler.com/mescid-i-aksa-parca-parca-yikiliyor-3820576-haberi/
Haber5.com: http://haber5.com/dunya/mescid-i-aksa-parca-parca-yikiliyor-galeri
İvedi Haber: http://www.ivedihaber.com/haber/11545-dunya-mescid-i-aksa-parca-parca-yikiliyor.html
Haber Pan: http://haberpan.com/haber/israil-aksadaki-yikimlari-artik-gizlemiyor-foto
OnYirmiBeş: http://www.on5yirmi5.com/genc/haber.98852/mescid-i-aksa-parca-parca-yikiliyor.html
Doğru Haber: http://www.dogruhaber.com.tr/Haber/Mescid-i-Aksa-Parca-Parca-Yikiliyor-43312.html

Şeyh Raid Salah Pierloti Basın Açıklaması


Haksöz : http://www.haksozhaber.net/raid-salah-israil-yok-olacak-29897h.htm   
Osmanlı Devleti : http://www.osmanli-devleti.net/page.php?id=2039  
Zeynep Der : http://www.zeynepder.org/906_Raid-Salah-dan-Onemli-Aciklamalar.html 
Tevhid Haber : http://www.habereditor.com/news_detail.php?id=84170
Time Türk : http://www.timeturk.com/tr/2012/05/26/filistinli-lider-salah-istanbul-da.html

17 Eylül Taksim'de Yapılan 'Kudüs'te Amacı Dışında Kullanılan Camiler' İsimli Basın Açıklaması


Haberler.com: http://www.haberler.com/kudus-muhafizi-seyh-raid-salah-tan-israil-e-3946096-haberi/